Zapraszamy na ferie zimowe ze Świetlicą Środowiskową

 

Jak co roku Świetlica Środowiskowa, wraz z filiami we wszystkich miejscowościach gminy organizować będzie profesjonalne zajęcia dla dzieci z Gminy Sułkowice.

Będzie ciekawie, wesoło i zdrowo.


 Nasza oferta na nudę i nadmierne siedzenie przy komputerach to : bloki zajęć rekreacyjno - sportowych na świeżym powietrzu i w salach gimnastycznych, wyjazdy ( do kina, na basen, na kulig, warsztaty w kopalni soli w Bochni ), zajęcia świetlicowe : zabawy logiczne, gry stolikowe, plenery malarskie, różnorodne konkursy z nagrodami.

Zajęcia odbywać się będą od 16 do 27 lutego 2015 roku , codziennie ( od poniedziałku do piątku) w godz. od 9.00 do 13.00.

 

Zapisy

W sekretariacie każdej szkoły znajdują się karty kwalifikacyjne, które należy wypełnić i zwrócić w szkole lub u pań wychowawczyń świetlic. Należy to zrobić najpóźniej do wtorku 10 lutego 2015 do godz. 10.00.

 

Ze względu na konieczność zapewnienia właściwej liczby opiekunów karty należy złożyć we wskazanym wyżej  terminie. Dzieci, które przyjdą z kartami dopiero na pierwsze zajęcia, mogą nie zostać przyjęte z powodu braku miejsc.

Wszelkich informacji udzielamy pod numerem telefonu : (12) 272-50-50.

 

Bernadeta Żurek

 Kierownik Świetlicy Środowiskowej